Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Bytoń - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Wyszyńskiego 46 w Koninie na V osiedlu. Nieruchomość o powierzchni 37,58 m2 mieści się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

54,46 zł/m²101 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal użytkowy w Ciechocinku przy ul. Broniewskiego Na wynajem lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 100m 2 , z dużymi witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

30,78 zł/m²90 m² 2 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 2 piętrze w Centrum! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej około 60m 2 mieszczący się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł12 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na wynajem miejsca postojowe zewnętrzne na osiedlu zamkniętym o pow. 12m2. Dodatkowe informacje Miejsca postojowe znajdują się na ul. Królewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane i czyste mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w Centrum Włocławka. Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

55,09 zł/m²125,25 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek z przeznaczeniem na działalność handlową lub usługową o powierzchni 125 m, położony w ścisłym centrum Konina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje Państwu na wynajem mieszkanie na terenie zamkniętym. Mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 47 m2 z pięknym tarasem oraz przynależnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

34,38 zł/m²64 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze w Centrum! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej około 64m 2 mieszczący się w 2 piętrowym budynku w centrum miasta. Lokal składa się z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²137,68 m² 12 391 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 137 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszowe tylko opłaty za wodę gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz Bytoń

Bytoń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł400 m² 5,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do Wynajęcia budynek murowany z poddaszem użytkowym w miejscowości Bytoń. Budynek jest na działce o powierzchni 0,50 ha. położonej przy drodze asfaltowej Radziejów -bytoń Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytoń

Bytoń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wydzierżawienia lub sprzedaży budynek murowany z poddaszem użytkowym po byłej masarni w Bytoniu .Powierzchnia budynku ok 400m. Budynek jest na działce o powierzchni 5000 m .

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku